КАРИЕРИ

СТАЖАНТ – Редактор в лайфстайл сайт

Ние сме Div.bg и си търсим помощници!

Основни задължения на стажанта:

- не прави кафе, освен ако не е за лично удоволствие;
- заедно с другите диваци ловува в мрежата за интересни материали, които, след подбор и редакция, сервира на изгладнелите читатели;
- гледа картинки с идиотска усмивка, повишено внимание и интерес и ги споделя с читателите на сайта, за да им се радват и те;

- мисли самостоятелно, не се страхува да разказва вицове и да дава идеи, които после да превръща в авторски материали;
- отстоява всички принципи и високи стандарти на свестния човек, както на маса с екипа, така и на аудиенция пред негово величество Читателя.

Изисквания:

- дивашкият живот е подходящ и за студенти, но не само;
- без отличен английски не може, другите езици са плюс;
- ЕЗИКОВА ГРАМОТНОСТ! (Бърз тест: съществуват ли следните думи – влезнах, линий, игнорирвам?)
- справя се с компютъра също толкова добре, колкото с четката за зъби, вилицата и халбата с бира;
- искрено се вълнува от коли и спорт;
- има нюх за нещата от живота и те имат нюх за него;
- стабиляга е.

Ние предлагаме:

- гъвкаво като гимнастичка работно време;
- работа в див и проспериращ екип с налудничаво чувство за хумор;

- стажът ни е неплатен, но ще ви научим на безценни хитрини и тънкости в нашата професия.

От всички, на които им стиска да се пробват, очакваме CV на български език и актуална снимка на имейл contact@div.bg. Ако пък вече сте писали нещо и все още не ви е срам от него, пращайте го смело.

Моля, обърнете внимание, че ще се свържем само с одобрените кандидати!